Новини




Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у березні-квітні 2017 року у м. Києві проведе Всеукраїнську олімпіаду «Зелена енергетика» (умови участі у заході на сайті www.man.gov.ua у рубриці «Заходи, проекти»).
До участі у заході запрошуються члени Малої академії наук – учні                  10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Олімпіада проводиться у два етапи: І етап – відбірний (заочний у формі тестування) у березні ц.р.; ІІ етап – фінальний (всеукраїнський, очний) – у квітні у м. Київ.
Для участі у І етапі Олімпіади необхідно з 01 по 04 березня 2017 р. за посиланням https://yadi.sk/d/KkYQojpa3DY9h8 заповнити реєстраційну форму, що включатиме надання інформації про учасника, виконання тестових завдань з фізики та написання міні-роздуму на тему «Зелена енергетика». Тест з фізики включатиме завдання за розділами «Електричне поле», «Електричний струм» і «Магнітне поле». Тривалість заповнення реєстраційної форми – 30 хвилин.
За результатами тестування буде визначено учасників ІІ етапу, список яких буде оприлюднено до 29 березня 2017 року на сайті www.man.gov.ua
Про місце та терміни проведення ІІ етапу Олімпіади буде повідомлено додатково.

Відповідно до листа Національного центру «Мала академія наук України» від 17.02.2017 № 172/1/3.2-112 «Про проведення школи громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» адміністрація позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» повідомляє, що Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійною фундацією «Діти надії та любові» та Центром «Ейдос» 19-25 березня 2017 року у м. Києві проведе школу громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін».

Мета школи: виховання громадянської свідомості учнівської молоді України шляхом неформального інтерактивного навчання.
Цільова аудиторія: учні 8-10 класів.
Школа проходитиме у чотири етапи (по три дні у квітні-травні-жовтні-листопаді) та передбачає домашні завдання та консультації в режимі оn-line для учнів.
1-й етап школи проходитиме для однієї з груп з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25-е березня. Участь у школі безкоштовна. Також учасники школи забезпечуються: харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами. Учасники, які візьмуть участь у всіх 4 етапах школи та успішно виконають домашні проекти, отримають можливість презентувати свої напрацювання на всю країну та будуть нагороджені іменними сертифікатами.
Для участі у школі необхідно до 1 березня 2017 року (дедлайн - 23:59):
- заповнити всі поля анкети за посиланням: http://bit.ly/2lqJucs
- переглянути промову Мартіна Лютера Кінга молодшого «У мене є мрія»: http://bit.ly/2kWtwJA
- переглянути відеоролик «Ківі»: http://bit.ly/1zX0TPj
- надіслати на електронну адресу (scakyiv@gmail.com) есе на 300-400 слів на тему «Чому мрії одних змінюють світ, а мрії інших залишаються лише мріями?».
Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться. У темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.doc). Зі всіх заявок будуть відібрані лише 50 учасників.

Витрати на проживання, харчування та екскурсійне обслуговування учнів здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».
Додаткова інформація за електронною адресою: scakyiv@gmail.com, та тел.: +38 063 784 99 74 (Ольга), +38096 706 29 43 (Катерина).


 

Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» повідомляє, що                 Всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток» оголошує тридцять дев’ятий інтелектуальний заочний міжнародний              конкурс «50 Слiв» (з умовами участі можна ознайомитися за      посиланням:   http://quest.in.ua/uk-50sliv.vesna2017).

Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» (лист від  15.02.2017  №01-13/56) повідомляє, що Полтавський обласний оргкомітет з відзначення 500-річчя реформації оголошує літературний конкурс «Біблія у моєму житті». Лист за посиланням  https://www.facebook.com/groups/573773802804234/

За попередніми даними 3 юних науковці навчальних закладів  району, що  брали  участь у ІІ етапі конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук (10-11.02.2017),  стали призерами (1 і два 3-х місця: Назарко Л., Дмитренко А. із Великобудищанської СШ І-ІІІ ст. та Банга А. із Сватківської ЗОШ І-ІІІ ст.). Чекаємо офіційних даних, які будуть оприлюднені на сайті Полтавського відділення МАН http://poltava.man.gov.ua/doshka/

Лист позашкільного  навчального закладу Полтавської обласної ради "Полтавська обласна Мала академія наук учнівської  молоді" від 03.02.2017 №01-13/42:

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійною фундацією «Діти надії та любові» та Міжнародною програмою «AVP (Альтернатива насильству) в Україні» 19-21 лютого 2017 року у м. Києві проведе Всеукраїнську школу МИРотворчості.

Запрошуємо учнів  8-10  класів з усієї України
з активною життєвою позицією пройти навчання у Дитячій
Школі МИРотворчості #Peace-Art в м.Києві спільно з Малою Академією Наук з 19-21 лютого 2017 року

Ми шукаємо підлітків, у яких є бажання вчитися спілкуватися, будувати відносини, та творчо підходити до вирішення конфліктів.
Мета Школи: знизити рівень насильства в школах, через навчання стршокласників методам ненасильницького взаємодії за міжнародною програмою АН (Alternatives to Violence Project (AVP)).
Ціль: виявити підлітків, здатних стати носіями культури діалогу як інструменту вирішення конфлікту, а також забезпечити їх знаннями та навичками, необхідними для миротворчої роботи в своєму середовищі і побудови демократичного суспільства, починаючи з шкільного середовища.
Наша школа - це курс  підготовки «миротворця». Виходити з конфліктних ситуацій з миром, здатен не кожен. Знаходити спільну мову з людьми досить складно, але можна, якщо намагатися! Вчитися постояти за себе при цьому, не застосовувати силу чи підвищенний голос. Володіти собою, не йти за  емоціями гніву, говорити про свої почуття .... Допомагати іншим виходити з конфліктних ситуацій без втрат і «бойових поранень».
Що потрібно щоб навчитися всього цього? Бажання творити мир у своєму серці, а отже  і мир навколо себе! Запрошуємо в творчий процес тренінгів за програмою «Альтернативи насильству» Це спілкування і одночасно навчання в ігровій формі. Такий формат допоможе вам краще пізнати себе і отримати корисний досвід, який обов'язково стане в нагоді в житті.
Навчання проходить в тренінговій формі в три етапи у м.Києві  (лютий-квітень)
На Школу запрошуються 16 учасників. Участь у всіх етапах обов’язкова. По закінченню Школи учасники отримають сертифікати.
Всі відібрані  учасники беруть участь у 3-х етапах навчання.
1 етап (19-21 лютого): Це базовий рівень навчання. Рівень - для початківців, на якому ми знайомимося один з одним, вчимося спілкуватися, не просто слухати, а чути іншу людину. Вчимося зберігати відносини в конфліктних ситуаціях з друзями і близькими, і взагалі розмовляти і доносити свою точку зору.
2 етап (2-4 квітня): Це рівень для досвідчених. Тут ми навчаємо учасників висловлювати свою думку серед однолітків, таким чином, щоб не порушувати кордони один одного. Домовлятися, співпрацювати та приймати спільні рішення в колективі, це непросто, але ми спробуємо.
3 етап (27-29 квітня): Завершення навчання в Школі. Тренінг для тренерів. На цьому тренінгу ми навчаємо мистецтву ведення тренінгів в стилі фасилитация. Учасники зможуть створити і провести свій тренінг. Слідом за теорією, відразу піде практика. Учасники отримають досвід побудови команди, навчаться давати один одному зворотній зв'язок. Це допоможе їм в подальшому створювати тренінги та вести їх в команді.
Після навчання всім учасникам Школи миротворчості, пропонується об'єднавшись в команду з трьох або чотирьох фасилітаторів, зробити і провести тренінг в своїй школі або місті чи районі використовуючи базову програму Альтернатив Насильству.
Участь у школі безкоштовна.
Місце проведення: Пуща-Водиця, вул. Яна Гамарника, 14.
Міжнароднии Центр дитячоі науковоі творчості.

Для участі у школі необхідно до 05 лютого 2017

Заповнити онлайн-анкету учасника за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYJA9RGFUa5IeM6qrfbaSLwjM2rub4bx_8Zjhi6dwcs-xyBw/viewform

Додаткова інформація у робочий час за тел.:
+38067 485 36 22, +38093 646 70 91 Алла
або +38 096 706 29 Катерина,
та за електронною адресою peaceartschool@gmail.com

Учасники школи забезпечуються:
●Харчуванням
●Житлом
● Роздатковими матеріалами

Остаточні результати відбору будуть відомі 12  лютого 2017 року про що учасники дізнаються з розсилки.
Проект реалізовувався спільно з Малою Академією Наук, Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”,  Miжнародною програмою “AVP (Альтернатива насильству) в Україні”  та Благодійною фундацією "Діти надії та любові".

 З 10 по 12 лютого 2017 року відбудеться ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Полтавської державної аграрної академії, Вищого державного навчального закладу «Українська медична стоматологічна академія», в якому візьмуть участь 10 юних науковців навчальних закладів району

На виконання  програми  «Опікуємося освітою», затвердженої  рішенням 12 сесії обласної ради УІІ скликання  від 23.12.2016, наказу департаменту  освіти і науки  Полтавської обласної  державної  адміністрації від 29.12.2016 № 473 «Про навчально-тренувальні збори з питань підготовки учасників  Всеукраїнських  учнівських  олімпіад з навчальних предметів на базі  Полтавської  обласної спеціалізованої  школи-інтернату ІІ-ІІІ ст. з поглибленим  вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому  педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка   протягом ІІ семестру 2016-2017 н.р» в навчальні заклади  району ел.поштою направлено наказ відділу освіти Гадяцької РДА від 10.01.2017 №10 «Про участь у навчально-тренувальних  зборах з питань  підготовки  учасників  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на базі  Полтавської   обласної спеціалізованої  школи-інтернату  ІІ-ІІІ ст. з  поглибленим  вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка протягом ІІ семестру            2016-2017 н.р.».



23.12.2016 у навчальні заклади  району направлено наказ відділу освіти  Гадяцької РДА від 21.12.2016 №267 «Про підсумки  проведення І етапу  Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  у 2016-2017 н.р.»





Список
  юних  науковців  навчальних закладів району, чиї роботи
рекомендовані до участі у ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (2016-2017 н.р.)
ПІП учня
Школа/ клас
Тема роботи
Відділення
Банга Альона
Сватківська ЗОШ І-ІІІ ст./ 10 кл.
Прийоми швидкого рахунку
Математики
Коленко Ростислав
Петрівсько-Роменська ЗОШ І-ІІІ ст./ 9 кл.
Жива і мертва  вода
Фізики
 Купка Лілія
Великобудищанська СШ І-ІІІ ст./11 кл.
Профілактика гострих вірусних захворювань за допомогою бджолиного обніжжя
Хімія та біологія
Маслов Іван
Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст. / 9 кл.
Український  космос: генерал Засядько – син останнього Запорозького  гармаша
Історії
Баб»як Анжела
Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст. / 11 кл.
Шкільна  служба порозуміння як ефективний  механізм вирішення конфліктів у  підлітковому  середовищі
Філософії та суспільствознавства
Назарко Людмила
Великобудищанська СШ І-ІІІ ст./11 кл.
Антропогенний  вплив  на грунти рідного краю
Наук про Землю
Харченко Яна
Рашівська ЗОШ І-ІІІ ст. / 9 кл.
Сучасні тенденції  в оновленні лексики української  мови
Мовознавства
Филь Тамара
Великобудищанська СШ І-ІІІ ст./11 кл.
Жанрова  своєрідність романів Євгена  Пашковського
Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Дмитренко Аліна
Великобудищанська СШ І-ІІІ ст./11 кл.
АТО й Атівці на шпальтах  Гадяцьких газет
Філософії та суспільствознавства
Шкіль Юлія
Великобудищанська СШ І-ІІІ ст./11 кл.
Вічна загадка Шерлока Холмса
Мовознавства



ПРОГРАМА
проведення  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Гадяцького  районного наукового товариства учнів

ДАТА проведення: 13.12.2016 року
Місце проведення: районний БДЮТ
Час проведення: 9.00 – 12.00 год.
9.00 - 9.15 -  Збір учасників  в актовій залі БДЮТу, вирішення організаційних питань.
9.15 - 10.45 - Захист робіт (по секціях у визначених  кімнатах)
Назва відділення
Секція (підсекція)
К-сть  учнів
Математики +
Фізики і астрономії
Математика,  прикладна математика, фізика, експериментальна фізика
7 чол.
Хімії та біології

Хімія, медицина, біологія,
6 чол.
Науки про Землю
+
Екологія та  аграрні науки
Географія та ландшафтознавство, географічне краєзнавство, геологія, екологія,  лісознавство
8 чол.
Історії
+         
філософії та суспільствознавства
Історія України, соціологія,  журналістика
4 чол.
Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Українська література, фольклористика, мистецтвознавство
6 чол.
Мовознавства
Українська, англійська, німецька  мови
5 чол.


36 чол.
10.45 - 11.15  - засідання журі (по секціях)
11.15 – 12.00 – підсумки конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (актова зала БДЮТу)
12.00 – роз»їзд  учасників  конкурсу.




Для  членів журі МАНівських робіт 06.12.2016 в навчальні заклади  району  ел.поштою направлено схему написання відгуку на МАНівську  роботу. Прохання - дотримуватися рекомендацій.



В ЗНЗ району направлено (ел.поштою) лист Гадяцького НМЦ від 28.11.2016 №01-05/310  про порядок участі  учнів та педагогів у І етапі конкурсу МАН - на виконання наказу відділу освіти  Гадяцької РДА від  25.11.2016 №240 «Про проведення І етапу Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт  учнів-членів районного  відділення Малої академії  наук України у 2016-2017 навчальному році». 
 

На навчальні заклади району  відправлено (ел.поштою) наказ відділу освіти Гадяцької РДА від 25.11.2016 № 240 «Про проведення І етапу Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів районного відділення  Малої академії наук України  у 2016/2017 навчальному  році».




ПРОГРАМА  
проведення  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Гадяцьке районне наукове товариство учнів 
                                                 ДАТА проведення: 02.12.2016;  13.12.2016
Місце проведення: районний БДЮТ,  зал відділу освіти (ВО) 
ПОРЯДОК РОБОТИ: 
 02.12.2016 року:  Написання контрольних робіт з базових дисциплін:
ДАТА проведення: 02.12.2016 року
Місце проведення: районний БДЮТ,
зал відділу освіти (ВО)
Час проведення: 10.00 – 13.00 год.
Клас
К-сть учнів
Місце проведення
7
1
Зал ВО
8
5
Зал ВО
9
12
Гурткова  кімната БДЮТу
10
10
Зал ВО
11
8
Зал ВО

36




13.00 – 17.00 – перевірка членами  журі контрольних робіт (зал ВО)

13.12.2016 року: Захист науково-дослідницьких робіт у відділеннях (секціях)
ДАТА проведення: 13.12.2016 року
Місце проведення: районний БДЮТ
Час проведення: 9.00 – 11.00 год.
Назва відділення
Секція (підсекція)
К-сть  учнів
Математики +
Фізики і астрономії
Математика,  прикладна математика, фізика, експериментальна фізика
7 чол.
Хімії та біології

Хімія, медицина, біологія,
6 чол.
Науки про Землю
+
Екологія та  аграрні науки
Географія та ландшафтознавство, географічне краєзнавство, геологія, екологія,  лісознавство
8 чол.
Історії
+         
філософії та суспільствознавства
Історія України, соціологія,  журналістика
4 чол.
Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Українська література, фольклористика, мистецтвознавство
6 чол.
Мовознавства
Українська, англійська, німецька  мови
5 чол.


36 чол.
  11.30 – 12.00 – підсумки конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (зал БДЮТу) 
12.00 – роз»їзд  учасників  конкурсу.


Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 11.11.2016 № 219, відповідного листа ДОН Полтавської ОДА «Про проведення Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань 2017» оголошується проведення Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань 2017».

До участі в Олімпіаді запрошуються учні загальноосвітніх,   професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 8 до 18 років включно.  Лист Гадяцького НМЦ від 23.11.2016 № 01-05/300 направлено в ЗНЗ району ел. поштою.
 

Контрольні роботи із базових дисциплін в рамках І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Гадяцького районного відділення Малої академії наук України проводитимуться  2 або 6 грудня 2016 року. До написання  контрольних  робіт будуть запрошуватися  учні,  які здали  свої наукові роботи до 01.12.2016 у Гадяцький НМЦ. Наказ щодо проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році буде направлено у ЗНЗ району ел.поштою.


09.11.2016 в ЗНЗ району направлено таблицю з проектними даними щодо проведення  І етапу Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Гадяцького району в 2016-2017 н.р. Прохання до керівників ЗНЗ району - уточнити дані по учнях та педагогах.

Прохання до учнів та керівників учнівських наукових робіт - до 01  грудня  2016 року в НМЦ (Божко Л.Ф.) здати  наукові роботи, які  візьмуть  участь у І етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у грудні 2016 року (у паперовому та  ел.варіанті).


Лист позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» від 21.10.2016 №01-13/312 :         

24.10.2016 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (м. Полтава, Першотравневий проспект, 24) буде проведено обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 110-річчю з дня народження видатного земляка Івана Багряного.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

– дослідницька робота (об’єкт дослідження – життєвий шлях та діяльність Івана Багряного);

– творча робота (вірш, нарис, есе).

До участі в конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні (студенти) відповідного віку професійно-технічних, позашкільних і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації відповідно до поданих заявок.

Формат одягу – українське народне вбрання.

Заїзд та реєстрація учасників до 10.00 год. в центральному корпусі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Звертаємось до вас із проханням організувати перевезення учасників заходу до Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка (м. Полтава, проспект Першотравневий, 24, центральний корпус) та визначити відповідального за збереження життя та здоров’я учнів під час переїзду та проведення заходу.

Кожен учасник при собі повинен мати заявку, завірену начальником управління освіти райдержадміністрацій, (міськвиконкомів), копію паспорта (свідоцтва про народження).

Роз'їзд учасників 24.10.2016 року після 16.00.

За довідками звертатися до позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді», конт. особа: Коваленко Лідія Михайлівна, т. (0532)56-56-02, м.т. 0951637351, 0672703254.



Прохання - довести до відома керівників учнівських наукових робіт  та учнів  шкільних  наукових товариств районного відділення МАН лист позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» від 13.10.2016 № 01-13/304 щодо  форм  навчальної діяльності позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» у 2016-2017 н.р. -  (ел.пошта) лист Гадяцького НМЦ №01-05/205 від 18.10.2016.
 

Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» повідомляє, що 24 жовтні 2016 року о 10.00 год. на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка буде проведено обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 110-річчю з дня народження видатного українського письменника Івана Багряного.

Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації про організацію та проведення конкурсу буде надіслано додатково.

За довідками звертатися до позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді», конт. особа: Коваленко Лідія Михайлівна, т. (0532)56-56-02, м.т. 0951637351, 0672703254.


 

Основні тези листа ДОН Полтавської ОДА від 13.10.2016 №1948/01-22 «Про проведення семінару-тренінгу  «Інноваційні підходи в організації  навчально-дослідницької діяльності  учнів – членів МАН»:

         Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 № 1360 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та річного плану роботи позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» з метою формування в учнівської молоді цілісної наукової картини світу і сучасного світогляду, підвищення мотивацій до пізнання, творчості та саморозвитку особистості позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» спільно з Національним центром «Мала академія наук України»  20 жовтня 2016 року об 11.00 на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проводить семінар-тренінг «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів – членів МАН» в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту Малої академії наук України «Відкрита освітня лабораторія»

Для участі в роботі семінару-тренінгу запрошуються наукові керівники хіміко-біологічного та фізико-технічного напряму та учні – слухачі Полтавського територіального відділення Малої академії наук відповідного спрямування.

Відшкодування витрат на відрядження здійснюється стороною, що направляє.

Реєстрація учасників 20.10.2016 р. з 9.00 до 10.30 в Полтавському національному технічному університеті імені Ю. Кондратюка (м. Полтава, проспект Першотравневий, 24, центральний корпус).

Роз'їзд учасників семінару-тренінгу після 16.00.




З метою виявлення та підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір, відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 13.12.2013 № 1763 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Intel-Eкo Україна» та від 25.12.2015 № 1360 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)» МОН спільно з представництвом корпорації Intel в Україні, Національним центром «Мала академія наук України», Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді оголошує про проведення національних етапів міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2017: «Intel-Техно Україна 2016-2017» у рамках V Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016»; «Intel-Eкo Україна 2017». Установа-організатор конкурсу «Intel-Техно Україна 2016-2017» – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Конкурс є складовою V Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016».

За додатковою інформацією звертатися: щодо конкурсу «Intel-Техно Україна 2016-2017» ‒ до Попової Вікторії Едуардівни (координатора конкурсу), тел. (050) 982-31-43, (044) 236-96-27, е-mail: v.popova@kpi.ua; щодо конкурсу «Intel-Eкo Україна 2017» ‒ до Тараненко Вікторії Іванівни (контактної особи), тел. (044) 430-04-91, е-mail: victoriya@nenc.gov.ua. Контактна особа від Intel – координатор Intel ISEF в Україні та країнах СНД Олександр Оленєв, тел.: (050) 4444-311, е-mail: alexander.olenyev@intel.com.
 


Адміністрація позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» (лист від 05.10.2016 №01-13/296) повідомляє, що 8 жовтня о 10.00 год. на базі закладу (м. Полтава, вул. Соборності 42-Б, кім. 105, 107) розпочинає роботу очно-заочна школа Полтавського територіального відділення МАН України у 2016-2017 н. р. з наступних дисциплін:

- літературознавство;

- англійська мова;

- німецька мова;

- українська мова;

- географія;

- історія;

- фізика;

- основи наукових досліджень;

- техніка;

- математика (10-11 класи);

- органічна хімія;

- фізична хімія. Експериментальні методи дослідження;

- біологія.

 
Лист позашкільного  навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»   від 30.09.2016 №1108 "Про проведення Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін". У жовтні-грудні 2016 року  Національний  центр "Мала  академія наук України" буде проводити УІІ Всеукраїнський  Інтернет-турнір із природничих дисциплін. Інформація  на сайті   www.vpd.inhost.com.ua 

Звертаю увагу навчальних закладів району на лист позашкільного  навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»   від 04.10.2016 № 01-13/394 щодо  залучення  учнів  8-11 класів до участі у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді з філософії – лист (ел.пошта) Гадяцького НМЦ  від 05.10.2016 № 01-05/183.

Відповідно до листа Національного центру «Мала академія наук України» від 30.09.2016 № 172/3/3.1-843 «Про проведення ІІІ Всеукраїнської Олімпіади з філософії для школярів» адміністрація позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» повідомляє, що Національний центр «Мала академія наук України» і факультет філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у жовтні – листопаді проведуть для учнів 8-11-х класів ІІІ Всеукраїнську олімпіаду з філософії з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до креативного і критичного мислення.

Форми проведення Олімпіади:

- заочна (жовтень);

- очна (листопад), до участі в якій будуть запрошені два переможці заочного етапу з кожного регіону України.

Конкурсна робота – філософське есе – невеликий за обсягом                          (до 10 сторінок) і самостійний за змістом письмовий твір із чітко вираженою авторською думкою, розгорнутий у формі розповіді з метою обґрунтування і демонстрації власної точки зору на певне явище чи предмет.

Мови написання робіт: українська (8–9, 10–11 класи);                           англійська (10–11 класи).

Тема філософського есе заочного етапу: «Не поділяючи ваших переконань, я життя віддам, захищаючи ваше право їх висловлювати» (Вольтер/Евелін Беатріс Холл) / The topic of philosophical essay is «I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it» (Voltaire/Evelyn Beatrice Hall).


Для участі в Олімпіаді необхідно до 31 жовтня заповнити анкету (за посиланням: https://docs.google.com/a/man.gov.ua/forms/d/1TMxsJUUc-prZypMMqe8M0HIXfydvaKxQzB5PpFZf4Xk/viewform?edit_requested=true) і надіслати шифроване конкурсне есе, оформлене відповідно до вимог (додаток 1), на адресу оргкомітету (philosophy.man.2016@gmail.com).
 
27.09.2016  учні  Лютенської ЗОШ І-ІІІ ст.:  Триль Яна (11 кл.), Березовська Віталіна (9 кл.),  В.Будищанської СШ І-ІІІ ст.:  Дмитренко Аліна (11 кл.), Міняйло Даша (11 кл.) разом зі своїми вчителями-керівниками Копко Я.С. ( Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Козороз Н.І. (В.Будищанська  СШ І-ІІІ ст.)  взяли  участь у V обласній науково-практичній конференції «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації».

Комментариев нет:

Отправить комментарий